Z ostatniej chwili

Wideo

V debata – kierunki rozwoju gminy – wideo

IMG_8388

6 listopada 2014 r. odbyła się V debata wyborcza z kandydatami na Burmistrza Tłuszcza. W spotkaniu wzięli udział: Jacek Balcerak, Sławomir Klocek. Udziału w debacie odmówił obecny burmistrz Paweł Bednarczyk. Szczegóły można poznać w tym wpisie. Radny powiatowy Janusz Tomasz Czarnogórski przeprosił za swoją nieobecność spowodowaną koniecznością odbycia ważnego spotkania. Debatę prowadzili Łukasz Frelek i Maciej Puławski. Realizatorzy debaty: Paweł Kowalik, ... Czytaj dalej »

IV debata – urząd i mieszkańcy – wideo

IMG_8338

30 października 2014 r. odbyła się IV debata wyborcza z kandydatami na Burmistrza Tłuszcza. W spotkaniu wzięli udział: Jacek Balcerak, Janusz Tomasz Czarnogórski, Sławomir Klocek. Udziału w debacie odmówił obecny burmistrz Paweł Bednarczyk. Szczegóły można poznać w tym wpisie. Debatę prowadzili Łukasz Frelek i Maciej Puławski. Realizatorzy debaty: Paweł Kowalik, Arkadiusz Przybysz, Sławomir Sikorski, Martyna Sobczak. Dziękujemy firmie INF POL za udostępnienie ... Czytaj dalej »

Kolejne dwa spoty wyborcze i ponownie J.T. Czarnogórski w temacie zalewu i targowiska

miniatura-JTCz

Kampania powoli nabiera tempa, zwłaszcza wśród kandydatów na urząd burmistrza. Mamy nowe billboardy, ulotki publikowane na profilach kandydatów na Facebooku, ale także spoty wyborcze. W tej ostatniej formie chyba dobrze czuję się Janusz Tomasz Czarnogórski, ponieważ opublikował ostatnio dwa nowe filmy. Jeden w temacie zbiornika retencyjnego. Oraz drugi w sprawie targowiska. Czytaj dalej »

III debata – budżet i inwestycje – wideo

Zrzut ekranu 2014-10-23 23.24.50

23 października 2014 r. odbyła się III debata wyborcza z kandydatami na Burmistrza Tłuszcza. W spotkaniu wzięli udział: Jacek Balcerak, Janusz Tomasz Czarnogórski, Sławomir Klocek. Udziału w debacie odmówił obecny burmistrz Paweł Bednarczyk. Szczegóły można poznać w tym wpisie. Debatę prowadzili Łukasz Frelek i Maciej Puławski. Realizatorzy debaty: Paweł Kowalik, Sławomir Sikorski, Martyna Sobczak. Dziękujemy firmie INF POL za udostępnienie ... Czytaj dalej »

II debata wyborcza – edukacja, kultura i sport – zapis wideo

DSC09594

16 października 2014 r. odbyła się II debata wyborcza z kandydatami na Burmistrza Tłuszcza. W spotkaniu wzięli udział: Jacek Balcerak, Janusz Tomasz Czarnogórski, Sławomir Klocek. Udziału w debacie odmówił obecny burmistrz Paweł Bednarczyk. Szczegóły można poznać w tym wpisie. Debatę prowadzili Łukasz Frelek i Maciej Puławski. Realizatorzy debaty: Paweł Kowalik, Sławomir Sikorski, Martyna Sobczak, Arkadiusz Przybysz. Dziękujemy firmie INF POL ... Czytaj dalej »

69 osób powalczy o mandat radnego

Skreślenie

Zgłoszono 69 kandydatów na radnych. To wynik słabszy niż w poprzednich wyborach. W 2010 r. startowało łącznie 76 osób. W 2006 było ich 70. Najmniejszą liczbę kandydatów zarejestrowano w okręgu nr 1 – os. Centrum w Tłuszczu. O mandat walczyć będą tutaj 2 osoby. W obu okręgach w Jasienicy zarejestrowano po 5 kandydatów. W najbardziej „tłocznych” okręgach o mandat radnego ... Czytaj dalej »

I debata wyborcza za nami – wideo

2014.10.02_debata

2 października odbyła się pierwsza debata z kandydatami na stanowisko burmistrza Tłuszcza. W spotkaniu wzięli udział: Jacek Balcerak, Janusz Tomasz Czarnogórski, Sławomir Klocek. Udziału w debacie odmówił obecny burmistrz Paweł Bednarczyk. Szczegóły można poznać w tym wpisie. Debatę prowadzili Łukasz Frelek i Maciej Puławski. Realizatorzy debaty: Sławomir Sikorski, Martyna Sobczak, Arkadiusz Przybysz.   OGŁOSZENIE! W związku z problemami z transmisją ... Czytaj dalej »