Z ostatniej chwili
Kolejne dwa spoty wyborcze i ponownie J.T. Czarnogórski w temacie zalewu i targowiska

Kolejne dwa spoty wyborcze i ponownie J.T. Czarnogórski w temacie zalewu i targowiska

Kampania powoli nabiera tempa, zwłaszcza wśród kandydatów na urząd burmistrza. Mamy nowe billboardy, ulotki publikowane na profilach kandydatów na Facebooku, ale także spoty wyborcze. W tej ostatniej formie chyba dobrze czuję się Janusz Tomasz Czarnogórski, ponieważ opublikował ostatnio dwa nowe filmy.

Jeden w temacie zbiornika retencyjnego.

Oraz drugi w sprawie targowiska.

Kampania powoli nabiera tempa, zwłaszcza wśród kandydatów na urząd burmistrza. Mamy nowe billboardy, ulotki publikowane na profilach kandydatów na Facebooku, ale także spoty wyborcze. W tej ostatniej formie chyba dobrze czuję się Janusz Tomasz Czarnogórski, ponieważ opublikował ostatnio dwa nowe filmy. Jeden w temacie zbiornika retencyjnego. Oraz drugi w sprawie targowiska.

Ocena

Głosy użytkowników: 3.39 ( 9 głosów)
0

Łukasz Frelek

Jeden komentarz

  1. Pomysłów Panu nie brakuje.To dobrze. Proszę pamiętać o budżecie. Ten jest lichy. Długi zaciągnięte przez Bednarczyka będzie Pan spłacał lub ten co wygra. Jest tego ponad 30mln. zadłużenia, a to prawie 60% budżetu rocznego gminy. Możliwość kredytowania Bednarczyk wysycił do maksimum. Tylko poprzez zwiększenie dochodu może Pan obniżyć % udział zadłużenia w stosunku do dochodów gminy.

Skomentuj