Z ostatniej chwili
Poznaj nazwiska kandydatów na radnych w Twoim okręgu
William Murphy (CC BY-ND 2.0)

Poznaj nazwiska kandydatów na radnych w Twoim okręgu

Pojawiły się już oficjalne listy kandydatów na radnych w naszej gminie. poniższa lista, to lista zarejestrowanych kandydatów ubiegających się o mandat radnego.

Najmniejszą liczbę kandydatów – dokładnie dwóch – zarejestrowano w okręgu nr 1, czyli osiedle Centrum. Najbardziej oblegane okręgi to nr 3 (os. Słoneczna), 9 (sołectwa Franciszków, Jadwinin, Miąse, Stasinów, Szczepanek), 12 (sołectwo Chrzęsne), 13 (sołectwa Brzezinów, Mokra Wieś, Szymanówek, Wagan, Waganka, Zalesie) oraz 15 (sołectwa Jarzębia Łąka, Kozły, Rysie, Wólka Kozłowska). W powyższych okręgach jest po sześciu kandydatów.

 

Okręg Skót nazwy Komitetu Imię Nazwisko Wiek Adres Zamieszkania
1 Tłuszcz, os. Centrum KWW Niezależni Gminy Tłuszcz Włodzimierz Paweł Fydryszek 56 Tłuszcz
KWW Jeden Powiat Centrum Samorządowe Halina Banaszek 62 Tłuszcz
2 Tłuszcz, os. Borki KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Renata Mędrzycka 40 Tłuszcz
KWW Razem dla Gminy Tłuszcz Robert Pacuszka 41 Tłuszcz
KWW Jeden Powiat Centrum Samorządowe Adam Leszek Proczek 50 Tłuszcz
3 Tłuszcz, os. Słoneczna KWW Niezależni Gminy Tłuszcz Tadeusz Groszek 61 Tłuszcz
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Beata Musielik 44 Tłuszcz
KW Prawo i Sprawiedliwość Rafał Kur 27 Tłuszcz
KWW Razem dla Gminy Tłuszcz Kacper Szczęsny 22 Tłuszcz
KWW MIASTA I GMINY TŁUSZCZ Anna Bereda 37 Tłuszcz
KWW Jeden Powiat Centrum Samorządowe Katarzyna Klocek 44 Tłuszcz
4 Tłuszcz, os. Długa KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Aleksandra Jadwiga Skonieczna 38 Tłuszcz
KW Prawo i Sprawiedliwość Waldemar Zygmunt Sitek 49 Tłuszcz
KWW Razem dla Gminy Tłuszcz Wiesław Edmund Maciejewski 62 Tłuszcz
KWW MIASTA I GMINY TŁUSZCZ Grzegorz Szymański 38 Tłuszcz
KWW Jeden Powiat Centrum Samorządowe Marcin Skwarski 34 Tłuszcz
5 Tłuszcz, os. Kolejowa KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Dariusz Krysik 45 Tłuszcz
KW Prawo i Sprawiedliwość Barbara Krystyna Rozenek 60 Tłuszcz
KWW Nasza Gmina Elżbieta Rosa 54 Tłuszcz
KWW Razem dla Gminy Tłuszcz Włodzimierz Feliks Malinowski 64 Tłuszcz
6 Tłuszcz, os. Klonowa-Norwida KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Zbigniew Wójcik 41 Tłuszcz
KW Prawo i Sprawiedliwość Paweł Piotr Radzio 25 Tłuszcz
KWW Razem dla Gminy Tłuszcz Grażyna Barbara Krupa 45 Tłuszcz
KWW Jeden Powiat Centrum Samorządowe Mirosław Borowy 57 Tłuszcz
7 sołectwo Jasienica KWW Jeden Powiat Centrum Samorządowe Aneta Kowalska 34 Jasienica
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Adam Kisiel 36 Jasienica
KW Prawo i Sprawiedliwość Agnieszka Urszula Wojdyna 43 Jasienica
KWW Razem dla Gminy Tłuszcz Mirosław Szczotka 63 Jasienica
KWW TERAZ MY Katarzyna Magdalena Wrzosek 38 Jasienica
8 sołectwo Jasienica KWW Jeden Powiat Centrum Samorządowe Rafał Szlendak 30 Jasienica
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Renata Białek 53 Jasienica
KWW NOWE SOŁECTWO Bogdan Jusiński 63 Jasienica
KWW Nasze Jutro Wiesław Tarach 62 Jasienica
KW Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Zakrzewski 39 Jasienica
9 sołectwa Franciszków, Jadwinin, Miąse, Stasinów, Szczepanek KWW Nasze Jutro Krzysztof Sokołowski 24 Franciszków
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Adrian Pasik 26 Szczepanek
KW Prawo i Sprawiedliwość Waldemar Rosłon 48 Franciszków
KWW Nasza Gmina Maria Suchocka 57 Miąse
KWW Razem dla Gminy Tłuszcz Mirosław Sobczak 44 Miąse
KKW SLD Lewica Razem Dorota Morka-Kruk 39 Miąse
10 sołectwa Białki, Grabów, Jaźwie, Kury, Rudniki, Stryjki KWW Jeden Powiat Centrum Samorządowe Dariusz Jurek 33 Grabów
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Krzysztof Kubuj 35 Jaźwie
KW Prawo i Sprawiedliwość Adam Wojtyra 53 Grabów
KWW Nasza Gmina Monika Magdalena Wojciechowska 34 Białki
11 sołectwa Dzięcioły, Łysobyki, Pawłów, Pólko KWW Jeden Powiat Centrum Samorządowe Urszula Pankowska 43 Pólko
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Roman Karlewski 59 Wilczeniec
KW Prawo i Sprawiedliwość Karolina Sobczak 26 Dzięcioły
12 sołectwo Chrzęsne KWW Jeden Powiat Centrum Samorządowe Stanisław Kielak 70 Chrzęsne
KWW Niezależni Gminy Tłuszcz Rafał Roguski 37 Chrzęsne
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Henryk Wójcik 65 Chrzęsne
KW Prawo i Sprawiedliwość Eugeniusz Dąbrowski 54 Chrzęsne
KWW Razem dla Gminy Tłuszcz Agnieszka Monika Młynarska-Solka 34 Chrzęsne
KWW Nasze Jutro Marcin Piotr Budek 38 Chrzęsne
13 sołectwa Brzezinów, Mokra Wieś, Szymanówek, Wagan, Waganka, Zalesie KWW Jeden Powiat Centrum Samorządowe Stanisław Kur 55 Mokra Wieś
KWW Niezależni Gminy Tłuszcz Renata Sasin-Zaręba 37 Wagan
KWW Nasze Jutro Janina Halina Stryjek 70 Mokra Wieś
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Katarzyna Dorota Sadurska 34 Marianów
KW Prawo i Sprawiedliwość Mateusz Milczarek 23 Mokra Wieś
KWW Nasza Gmina Bohdan Milczarek 57 Zalesie
14 sołectwo Postoliska KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Dariusz Piotr Zacheja 45 Postoliska
KW Prawo i Sprawiedliwość Krzysztof Jan Gajcy 51 Postoliska
KWW Nasza Gmina Bogusława Hubert 49 Fiukały
KWW Razem dla Gminy Tłuszcz Jacek Balcerak 37 Postoliska
15 sołectwa Jarzębia Łąka, Kozły, Rysie, Wólka Kozłowska KWW ZBIGNIEWA SZYMANIAKA Zbigniew Wacław Szymaniak 70 Wólka Kozłowska
KWW Jeden Powiat Centrum Samorządowe Ewa Dzięcioł 33 Tłuszcz
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa Włodzimierz Romański 64 Jarzębia Łąka
KWW JANA ZBIGNIEWA POŻARKO Jan Zbigniew Pożarko 61 Jarzębia Łąka
KW Prawo i Sprawiedliwość Dariusz Kur 42 Kozły
KWW MIASTA I GMINY TŁUSZCZ Martyna Roguska 23 Rysie

 

fot. William Murphy (CC BY-ND 2.0)

Łukasz Frelek

3 komentarzy

  1. A czy ktoś, kto miał wyrok może startować na radnego? Widzę na liście dwóch takich.

Skomentuj