Z ostatniej chwili

Wyniki wyborów na burmistrza oraz do Rady Miejskiej

Poniżej prezentujemy Państwu wyniki wyborów sporządzone na podstawie protokołów Komisji Miejskiej w Tłuszczu.

Wyniki głosowania na burmistrza:

dane ze wszystkich 15 okręgów

1. Paweł Marcin Bednarczyk – 4418 głosów – 55,73%
2. Janusz Tomasz Czarnogórski – 1908 głosów – 24,07%
3. Jacek Balcerak – 862 głosów – 10,87%
4. Sławomir Klocek – 740 głosów – 9,33%

Skład Rady Miejskiej w Tłuszczu:

Okręg nr 1 – Paweł Fydryszek – Niezależni Gminy Tłuszcz
Okręg nr 2 – Robert Pacuszka – Razem dla Gminy Tłuszcz
Okręg nr 3 – Tadeusz Groszek – Niezależni Gminy Tłuszcz
Okręg nr 4 – Waldemar Sitek – Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 5 – Włodzimierz Malinowski – Razem dla Gminy Tłuszcz
Okręg nr 6 – Grażyna Krupa – Razem dla Gminy Tłuszcz
Okręg nr 7 – Adam Kisiel – Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Okręg nr 8 – Bogdan Jusiński – Nowe Sołectwo
Okręg nr 9 – Mirosław Sobczak – Razem dla Gminy Tłuszcz
Okręg nr 10 – Adam Wojtyra – Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 11 – Urszula Pankowska – Jeden Powiat Centrum Samorządowe
Okręg nr 12 – Stanisław Kielak – Jeden Powiat Centrum Samorządowe
Okręg nr 13 – Katarzyna Sadurska – Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Okręg nr 14 – Krzysztof Gajcy – Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 15 – Zbigniew Pożarko – KWW Jana Zbigniewa Pożarko

Okręg nr 1 – Tłuszcz os. Centrum

 

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. FYDRYSZEK Włodzimierz Paweł – 535 głosów – 77,31%
2. BANASZEK Halina – 157 głosów – 22,69%

Okręg nr 2 – Tłuszcz os. Borki

 

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. PACUSZKA Robert – 145 głosów – 48,01%
2. MĘDRZYCKA Renata – 133 głosy – 44,04%
3. PROCZEK Adam Leszek – 24 głosy – 7,95%

Okręg nr 3 – Tłuszcz os. Słoneczna

 

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. GROSZEK Tadeusz – 252 głosy – 38,47%
2. KLOCEK Katarzyna – 138 głosów – 21,07%
3. KUR Rafał – 93 głosy – 14,20%
4. SZCZĘSNY Kacper – 62 głosy – 9,47%
5. MUSIELIK Beata – 60 głosów – 9,16%
6. BEREDA Anna – 50 głosów – 7,63%

Okręg nr 4 – Tłuszcz os. Długa

 

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. SITEK Waldemar Zygmunt – 269 głosów – 40,21%
2. SKONIECZNA Aleksandra Jadwiga – 127 głosów – 18,98%
3. SZYMAŃSKI Grzegorz – 100 głosów – 14,95%
4. SKWARSKI Marcin – 89 głosów – 13,30%
5. MACIEJEWSKI Wiesław Edmund – 84 głosy – 12,56%

Okręg Nr 5 – Tłuszcz, os. Kolejowa

 

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. MALINOWSKI Włodzimierz Feliks – 169 głosów – 33,27%
2. ROSA Elżbieta – 149 głosów – 29,33%
3. ROZENEK Barbara Krystyna – 102 głosy – 20,08%
4. KRYSIK Dariusz – 88 głosów – 17,32%

Okręg Nr 6 – Tłuszcz, os. Klonowa-Norwida

 

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. KRUPA Grażyna Barbara – 201 głosów – 53,89%
2. WÓJCIK Zbigniew – 93 głosy – 24,93%
3. RADZIO Paweł Piotr – 53 głosy – 14,21%
4. BOROWY Mirosław – 26 głosów – 6,97%

Okręg Nr 7 – Jasienica

 

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. KISIEL Adam – 289 głosów – 45,23%
2. WRZOSEK Katarzyna Magdalena – 117 głosów – 18,31%
3. SZCZOTKA Mirosław – 115 głosów – 18,00%
4. WOJDYNA Agnieszka Urszula – 97 głosów – 15,18%
5. KOWALSKA Aneta – 21 głosów – 3,29%

Okręg Nr 8 – Jasienica

 

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. JUSIŃSKI Bogdan – 252 głosy – 34,52%
2. BIAŁEK Renata – 234 głosy – 32,05%
3. TARACH Wiesław – 92 głosy – 12,60%
4. SZLENDAK Rafał – 82 głosy – 11,23%
5. ZAKRZEWSKI Jarosław – 70 głosów – 9,59%

Okręg Nr 9 – Sołectwa: Franciszków, Jadwinin, Miąse, Stasinów, Szczepanek

 

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. SOBCZAK Mirosław – 224 głosy – 38,42%
2. PASIK Adrian – 93 głosy – 15,95%
3. ROSŁON Waldemar – 89 głosów – 15,27%
4. SOKOŁOWSKI Krzysztof – 78 głosów – 13,38%
5. SUCHOCKA Maria – 61 głosów – 10,46%
6. MORKA-KRUK Dorota – 38 głosów – 6,52%

Okręg Nr 10 – Sołectwa: Białki, Grabów, Jaźwie, Kury, Rudniki, Stryjki

 

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. WOJTYRA Adam – 219 głosów – 49,55%
2. WOJCIECHOWSKA Monika Magdalena – 113 głosy – 25,57%
3. KUBUJ Krzysztof – 68 głosów – 15,38%
4. JUREK Dariusz – 42 głosy – 9,50%

Okręg Nr 11 – Sołectwa: Dzięcioły, Łysobyki, Pawłów, Pólko

 

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. PANKOWSKA Urszula – 130 głosów – 35,81%
2. SOBCZAK Karolina – 119 – głosów – 32,78%
3. KARLEWSKI Roman – 114 głosów – 31,40%

Okręg Nr 12 – Sołectwo Chrzęsne

 

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. KIELAK Stanisław – 120 głosów – 25,86%
2. DĄBROWSKI Eugeniusz – 106 głosów – 22,84%
3. WÓJCIK Henryk – 72 głosy – 15,52%
4. MŁYNARSKA-SOLKA Agnieszka Monika – 67 głosów – 14,44%
5. BUDEK Marcin Piotr – 62 głosy – 13,36%
6. ROGUSKI Rafał – 37 głosów – 7,97%

Okręg Nr 13 – Sołectwa: Brzezinów, Mokra Wieś, Szymanówek, Wagan, Waganka, Zalesie

 

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. SADURSKA Katarzyna Dorota – 121 głosów – 29,66%
2. STRYJEK Janina Halina – 85 głosów – 20,83%
3. SASIN-ZARĘBA Renata – 83 głosy – 20,34%
4. MILCZAREK Bohdan – 44 głosy – 10,78%
4. KUR Stanisław – 44 głosy – 10,78%
6. MILCZAREK Mateusz – 31 głosów – 7,60%

Okręg Nr 14 – Sołectwo: Postoliska

 

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. GAJCY Krzysztof Jan – 189 głosów – 45,11%
2. BALCERAK Jacek – 111 głosów – 26,49%
3. HUBERT Bogusława – 68 głosów – 16,23%
4. ZACHEJA Dariusz Piotr – 51 głosów – 12,17%

Okręg Nr 15 – Sołectwa: Jarzębia Łąka, Kozły, Rysie, Wólka Kozłowska

 

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. POŻARKO Jan Zbigniew – 261 głosów – 39,25%
2. SZYMANIAK Zbigniew Wacław – 146 głosów – 21,95%
3. ROMAŃSKI Włodzimierz – 136 głosów – 20,45%
4. KUR Dariusz – 75 głosów – 11,28%
5. ROGUSKA Martyna – 27 głosów – 4,06%
6. DZIĘCIOŁ Ewa – 20 głosów – 3,01%

Łukasz Frelek

Skomentuj