Z ostatniej chwili

(Nieoficjane) wyniki wyborów

Poniżej prezentujemy Państwu nieoficjalne wyniki wyborów. Jako, że są nieoficjalne nie oznacza to oczywiście, że są wiążące. Będą się być może zmieniać w trakcie nocy wyborczej.

Wyniki głosowania na burmistrza:

dane ze wszystkich 15 okręgów

1. Paweł Marcin Bednarczyk – 4427 głosów – 55,76%
2. Janusz Tomasz Czarnogórski – 1907 głosów – 24,02%
3. Jacek Balcerak – 866 głosów – 10,91%
4. Sławomir Klocek – 740 głosów – 9,32%

Nieoficjalny skład Rady Miejskiej w Tłuszczu:

Okręg nr 1 – Paweł Fydryszek – Niezależni Gminy Tłuszcz
Okręg nr 2 – Robert Pacuszka – Razem dla Gminy Tłuszcz
Okręg nr 3 – Tadeusz Groszek – Niezależni Gminy Tłuszcz
Okręg nr 4 – Waldemar Sitek – Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 5 – Włodzimierz Malinowski – Razem dla Gminy Tłuszcz
Okręg nr 6 – Grażyna Krupa – Razem dla Gminy Tłuszcz
Okręg nr 7 – Adam Kisiel – Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Okręg nr 8 – Bogdan Jusiński – Nowe Sołectwo
Okręg nr 9 – Mirosław Sobczak – Razem dla Gminy Tłuszcz
Okręg nr 10 – Adam Wojtyra – Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 11 – Urszula Pankowska – Jeden Powiat Centrum Samorządowe
Okręg nr 12 – Stanisław Kielak – Jeden Powiat Centrum Samorządowe
Okręg nr 13 – Katarzyna Sadurska – Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Okręg nr 14 – Krzysztof Gajcy – Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 15 – Zbigniew Pożarko – KWW Jana Zbigniewa Pożarko

Okręg nr 1 – Tłuszcz os. Centrum

wyniki głosowania na burmistrza:

1. Jacek Balcerak – 65 głosów – 8,74%
2. Paweł Marcin Bednarczyk – 461 głosów – 61,96%
3. Janusz Tomasz Czarnogórski – 147 głosów – 19,76%
4. Sławomir Klocek – 71 głosów – 9,54%

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. FYDRYSZEK Włodzimierz Paweł
2. BANASZEK Halina

Okręg nr 2 – Tłuszcz os. Borki

wyniki głosowania na burmistrza:

1. Jacek Balcerak – 34 głosy – 11,18%
2. Paweł Marcin Bednarczyk – 141 głosów – 46,38%
3. Janusz Tomasz Czarnogórski – 95 głosów – 31,25%
4. Sławomir Klocek – 34 głosy – 11,18%

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. MĘDRZYCKA Renata
2. PROCZEK Adam Leszek
3. PACUSZKA Robert

Okręg nr 3 – Tłuszcz os. Słoneczna

wyniki głosowania na burmistrza:

1. Jacek Balcerak – 39 głosów – 5,87%
2. Paweł Marcin Bednarczyk – 394 głosów – 59,34%
3. Janusz Tomasz Czarnogórski – 149 głosów – 22,44%
4. Sławomir Klocek – 82 głosy – 12,35%

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. KUR Rafał – 93 głosy
2. BEREDA Anna – 50 głosów
3. MUSIELIK Beata – 60 głosów
4. GROSZEK Tadeusz – 252 głosy
5. KLOCEK Katarzyna – 138 głosów
6. SZCZĘSNY Kacper – 62 głosy

Okręg nr 4 – Tłuszcz os. Długa

wyniki głosowania na burmistrza:

1. Jacek Balcerak – 61 głosów – 8,73%
2. Paweł Marcin Bednarczyk – 498 głosów – 71,24%
3. Janusz Tomasz Czarnogórski 100 głosów – 14,31%
4. Sławomir Klocek – 40 głosów – 5,72%

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. SITEK Waldemar Zygmunt
2. SZYMAŃSKI Grzegorz
3. SKONIECZNA Aleksandra Jadwiga
4. SKWARSKI Marcin
5. MACIEJEWSKI Wiesław Edmund

Okręg Nr 5 – Tłuszcz, os. Kolejowa

wyniki głosowania na burmistrza:

1. Jacek Balcerak – 43 głosy – 8,38%
2. Paweł Marcin Bednarczyk – 304 głosy – 59,26%
3. Janusz Tomasz Czarnogórski – 136 głosów – 26,51%
4. Sławomir Klocek – 30 głosów – 5,85%

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. ROZENEK Barbara Krystyna – 102 gł.
2. KRYSIK Dariusz – 88 gł.
3. MALINOWSKI Włodzimierz Feliks – 169 gł.
4. ROSA Elżbieta – 149 gł.

Okręg Nr 6 – Tłuszcz, os. Klonowa-Norwida

wyniki głosowania na burmistrza:

1. Jacek Balcerak – 49 głosów – 13,24%
2. Paweł Marcin Bednarczyk – 208 głosów – 56,22%
3. Janusz Tomasz Czarnogórski – 95 głosów – 25,68%
4. Sławomir Klocek – 18 głosów – 4,86%

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. RADZIO Paweł Piotr
2. WÓJCIK Zbigniew
3. BOROWY Mirosław
4. KRUPA Grażyna Barbara

Okręg Nr 7 – Jasienica

wyniki głosowania na burmistrza:

1. Jacek Balcerak – 66 głosów – 10,26%
2. Paweł Marcin Bednarczyk – 347 głosów – 53,97%
3. Janusz Tomasz Czarnogórski – 157 głosów – 24,42%
4. Sławomir Klocek – 73 głosów – 11,35%

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. WOJDYNA Agnieszka Urszula
2. KISIEL Adam
3. KOWALSKA Aneta
4. SZCZOTKA Mirosław
5. WRZOSEK Katarzyna Magdalena

Okręg Nr 8 – Jasienica

wyniki głosowania na burmistrza:

1. Jacek Balcerak – 55 głosów – 7,62%
2. Paweł Marcin Bednarczyk – 428 głosów- 59,28%
3. Janusz Tomasz Czarnogórski – 145 głosów – 20,08%
4. Sławomir Klocek – 94 głosów – 13,02%

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. ZAKRZEWSKI Jarosław
2. BIAŁEK Renata
3. TARACH Wiesław
4. SZLENDAK Rafał
5. JUSIŃSKI Bogdan

Okręg Nr 9 – Sołectwa: Franciszków, Jadwinin, Miąse, Stasinów, Szczepanek

wyniki głosowania na burmistrza:

1. Jacek Balcerak – 62 głosy – 11,15%
2. Paweł Marcin Bednarczyk – 270 głosów – 48,56%
3. Janusz Tomasz Czarnogórski – 188 głosów – 33,81%
4. Sławomir Klocek – 36 głosów – 6,47%

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. ROSŁON Waldemar
2. MORKA-KRUK Dorota
3. PASIK Adrian
4. SOKOŁOWSKI Krzysztof
5. SOBCZAK Mirosław
6. SUCHOCKA Maria

Okręg Nr 10 – Sołectwa: Białki, Grabów, Jaźwie, Kury, Rudniki, Stryjki

wyniki głosowania na burmistrza:

1. Jacek Balcerak – 36 głosów – 8,28%
2. Paweł Marcin Bednarczyk – 195 głosów – 44,83%
3. Janusz Tomasz Czarnogórski – 158 głosów – 36,32%
4. Sławomir Klocek – 46 głosów – 10,57%

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. WOJTYRA Adam
2. KUBUJ Krzysztof
3. JUREK Dariusz
4. WOJCIECHOWSKA Monika Magdalena

Okręg Nr 11 – Sołectwa: Dzięcioły, Łysobyki, Pawłów, Pólko

wyniki głosowania na burmistrza:

1. Jacek Balcerak – 27 głosów – 7,34%
2. Paweł Marcin Bednarczyk – 196 głosów – 53,26%
3. Janusz Tomasz Czarnogórski – 81 głosów – 22,01%
4. Sławomir Klocek – 64 głosy – 17,39%

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. SOBCZAK Karolina – 119
2. KARLEWSKI Roman – 114
3. PANKOWSKA Urszula – 130

Okręg Nr 12 – Sołectwo Chrzęsne

wyniki głosowania na burmistrza:

1. Jacek Balcerak – 75 głosów – 16,56%
2. Paweł Marcin Bednarczyk – 176 głosów – 38,85%
3. Janusz Tomasz Czarnogórski – 120 głosów – 26,49%
4. Sławomir Klocek – 82 głosów – 18,10%

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. DĄBROWSKI Eugeniusz
2. WÓJCIK Henryk
3. ROGUSKI Rafał
4. BUDEK Marcin Piotr
5. KIELAK Stanisław
6. MŁYNARSKA-SOLKA Agnieszka Monika

Okręg Nr 13 – Sołectwa: Brzezinów, Mokra Wieś, Szymanówek, Wagan, Waganka, Zalesie

wyniki głosowania na burmistrza:

1. Jacek Balcerak – 55 głosów – 13,58%
2. Paweł Marcin Bednarczyk – 253 głosy – 62,47%
3. Janusz Tomasz Czarnogórski – 69 głosów – 17,04%
4. Sławomir Klocek – 28 głosów – 6,91%

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. MILCZAREK Mateusz
2. SADURSKA Katarzyna Dorota
3. SASIN-ZARĘBA Renata
4. STRYJEK Janina Halina
5. KUR Stanisław
6. MILCZAREK Bohdan

Okręg Nr 14 – Sołectwo: Postoliska

wyniki głosowania na burmistrza:

1. Jacek Balcerak – 120 głosów – 28,57%
2. Paweł Marcin Bednarczyk – 160 głosy – 38,1%
3. Janusz Tomasz Czarnogórski – 123 głosy – 29,29%
4. Sławomir Klocek – 17 głosów – 4%

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. GAJCY Krzysztof Jan
2. ZACHEJA Dariusz Piotr
3. BALCERAK Jacek
4. HUBERT Bogusława

Okręg Nr 15 – Sołectwa: Jarzębia Łąka, Kozły, Rysie, Wólka Kozłowska

wyniki głosowania na burmistrza:

1. Jacek Balcerak – 79 głosów – 12,27%
2. Paweł Marcin Bednarczyk – 396 głosów – 61,49%
3. Janusz Tomasz Czarnogórski – 144 głosów – 22,36%
4. Sławomir Klocek – 25 głosów – 3,88%

wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Tłuszczu:

1. KUR Dariusz
2. ROGUSKA Martyna
3. ROMAŃSKI Włodzimierz
4. DZIĘCIOŁ Ewa
5. SZYMANIAK Zbigniew Wacław
6. POŻARKO Jan Zbigniew

Maciej Puławski

Od 2007 roku redaktor naczelny gazety Stacja Tłuszcz. Twórca serwisu internetowego Wybory Samorządowe 2010 w gminie Tłuszcz.

Skomentuj