Z ostatniej chwili

Wielka Debata Przedwyborcza – wideo

W piątek o godz. 18.30 w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji (sala widowiskowa) w Tłuszczu odbyła się publiczna debata z kandydatami na burmistrza. Na debatę przybyło dwóch z czterech startujących kandydatów.

Na zaproszenie odpowiedzieli Jacek Balcerak i Janusz Tomasz Czarnogórski. Szkoda, że w tym samym czasie zorganizowano otwarcie hali sportowej. W każdym razie termin debaty był znany i przekazany kandydatom 17 września. Bardzo dziękujemy publiczności za liczne przybycie (na sali ok. 90 osób) oraz oglądanie nas online (54 osoby). Dziękujemy za wszystkie przesłane mailem pytania oraz za aktywne zabieranie głosu przez osoby na sali.

Nagranie wideo z debaty jest cały czas dostępne na naszej stronie.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku drugiej tury wyborów debata przed drugą turą odbędzie się również w piątek 28 listopada o godz. 18.30.

Debatę prowadzili Łukasz Frelek i Maciej Puławski.
Realizatorzy debaty: Arkadiusz Przybysz, Sławomir Sikorski, Martyna Sobczak. Wsparcie: Paweł Kowalik, Maciej Pszczółkowski.

Dziękujemy firmie INF POL za udostępnienie komputera do przeprowadzenia transmisji.

Maciej Puławski

Od 2007 roku redaktor naczelny gazety Stacja Tłuszcz. Twórca serwisu internetowego Wybory Samorządowe 2010 w gminie Tłuszcz.

Skomentuj