Z ostatniej chwili
Jestem z Wami – Kibicami!

Jestem z Wami – Kibicami!

Kilka dni temu na tłuszczańskim stadionie pojawił się nowy baner. Materiałem wyborczym chyba nie jest (brak oznaczenia komitetu), ale pojawił się podczas kampanii wyborczej, pod sam koniec kadencji obecnego burmistrza, dlatego zamieszczamy go na tej stronie. Ciężko w sumie przypuszczać, że moment jego powieszenia nie ma nic wspólnego z listopadowymi wyborami.

Materiał w sumie ponadczasowy, bo nie zawiera zdjęcia ani personaliów burmistrza. Można zatem założyć, że niezależnie od wyniku wyborów na stadionie pozostanie. A w tym momencie, jakby ktoś nie wiedział i na własne oczy nie widział to „Burmistrz Tłuszcza kibicuje TKS „Bóbr”.

Kilka dni temu na tłuszczańskim stadionie pojawił się nowy baner. Materiałem wyborczym chyba nie jest (brak oznaczenia komitetu), ale pojawił się podczas kampanii wyborczej, pod sam koniec kadencji obecnego burmistrza, dlatego zamieszczamy go na tej stronie. Ciężko w sumie przypuszczać, że moment jego powieszenia nie ma nic wspólnego z listopadowymi wyborami. Materiał w sumie ponadczasowy, bo nie zawiera zdjęcia ani personaliów burmistrza. Można zatem założyć, że niezależnie od wyniku wyborów na stadionie pozostanie. A w tym momencie, jakby ktoś nie wiedział i na własne oczy nie widział to "Burmistrz Tłuszcza kibicuje TKS "Bóbr".

Ocena

Głosy użytkowników: 2.2 ( 5 głosów)
0

Maciej Puławski

Od 2007 roku redaktor naczelny gazety Stacja Tłuszcz. Twórca serwisu internetowego Wybory Samorządowe 2010 w gminie Tłuszcz.

Jeden komentarz

  1. To chyba początek całej serii (nie) wyborczej kampanii….

    Być może na przeciwko kościoła pokaże się baner:
    Burmistrz Tłuszcza słucha Radia Maryja

Skomentuj